Školní batohy

Školní batoh

Školní batohy Bagmaster a Topgal

Školní batoh Bagmaster

Školní batohy Bagmaster jsou už taková klasika a zavedená značka na českém trhu. V oboru školních batohů patří k těm nejznámějším, nejvyhledávanějším a nejspolehlivějším. Školní batohy Bagmaster jsou už jakousi legendou mezi batohy do školy.

Školní batohŠkolní batohy Bagmaster jsou vzhledem k dlouholetému působení v této oblasti už odzkoušené a vyladěné do posledního detailu. Jako všechny ostatní značkové školní batohy i batohy značky Bagmaster jsou vyráběny ze zdravotně nezávadných materiálů a jsou konstruovány tak, aby tlak na dítě, nosící batoh byl co nejmenší. Zároveň školní batoh Bagmaster má propracovaný i systém kapes, který poslouží k celkovému komfortu při používání.

Batohy Bagmaster budou zřejmě nejvhodnější volbou pro mladší děti na prvním stupni základní školy. Školní batoh Bagmaster není nijak zvlášť designově zajímavý, zato je opravdu kvalitně zpracovaný a měl by tak dobře posloužit zejména menším školákům.

Školní batoh Topgal

Školní batohTopgal je firma, jejíž název původně vznikl od slova galanterie, dříve ve spojení kožená galanterie. Dnes se firma Topgal zabývá téměř výhradně výrobou školních batohů, doplňků k batohům a dalšími školními pomůckami. Pokud si tedy pořídíte školní batoh Topgal, věřte, že nakupujete od skutečných odborníků.

Batohy od značky Topgal mají i tu výhodu, že tato firma vyrábí i množství doplňků, které určitě oceníte. Například nepromokavá pláštěnka, která udrží obsah vašeho batohu suchý. Firma Topgal, jelikož je zaměřená na školní batohy, myslí také na bezpečí mladých lidí a proto nezapomene umístit na každý svůj model batohu reflexní pásky nebo odrazky, které eliminují nebezpečí vzniku autohavárie. Mezi další velice užitečné doplňky, které Topgal vyrábí je svačinový box, který se hodí každému školákovi.

Školní batoh Topgal si můžete vybrat z několika řad, které umožní, že si vybere jak mladší, tak i starší školák či student. Společnost Topgal je velmi úspěšná a tak působí v Evropě i mimo Českou republiku.
Copyright © 2011-2024 |